lis 17 2010 Polak, Węgier dwa bratanki
Komentarze: 4

"Węgier Polaka rad gości i słucha
W nowym znajomym znajdzie
zawsze druha"

Budapeszt nazywany jest Paryżem wschodu. Tego lata miałam okazję tam pojechać i było przecudownie. To byl mój prezent na urodziny. Moja paczka złożyła się na bilet i na nocleg w apartamencie a reszta już leżała w moich rękach. Na początku oczywiście trochę się przerazilam. I zamiast na prezent zareagować radośnie to ja zareagowałam ze strachem w oczych. Głupio mi się trochę zrobiło ale potem im wytlumaczylam gdzie leżaly moje obawy. Istotnym punktem było oczywiśice to, że miałam pojechać tam sama. Przeraziła mnie również nieznajomość języka węgierskiego. Mam dużo znajomych z Finlandii i ten język jest spokrewniony i bardzo podobny do węgierskiego więc wiedziałam od początku, że absolunie nic nie zrozumiem. Oczywiście jako ripostę otrzmałam tysiące agrgumentów, że tam ludzie tez mówią przecież  po angielsku i że na pewno nic mi nie będzie....i mieli rację. 

12 lipca 2013, 17:40
Are you searching which service to choose for buying resume or where to get samples of resume writing and professional resume writers review? Or you merely wish to buy resume from expert resume writers? Merely contact Resume company exclusiveresume.com.
mortgage loans
04 lipca 2013, 21:55
I received my first credit loans when I was 25 and this supported me a lot. Nevertheless, I need the student loan again.
blog posting services
15 lutego 2012, 23:13
Do not stop counting on the blog posting service! Only highly qualified specialists can be able to do SEO work in a correct way!
dissertation writing
11 lutego 2012, 05:36
To create the legal dissertation about this topic is not easy but you deal with that. If every writer is as good as you are, scholars will ne'er have got some problems with the thesis.

Dodaj nowy komentarz